Członkostwo

Chcesz zostać członkiem Stowarzyszenie Spożywo?

Świetnie! Co to w ogóle oznacza?

Z założenia chcemy budować bogatą społeczność, która będzie w różnym stopniu aktywna. Cechą wspólną ma być zamiłowanie do zdrowego stylu życia. Chęć edukacji i wymiany informacji. Wszystko aby współtworzyć projekty edukacyjne. Sprawdź, do której grupy się zaliczasz:

– Profesjonaliści (dietetycy, fizjoterapeuci, trenerzy, żywieniowcy, psychologowie) mogą współtworzyć z nami merytoryczną część społeczności. Razem będziemy publikować artykuły, współtworzyć konferencje, prowadzić szkolenia i prelekcje bądź aktywnie w nich uczestniczyć. Pomożemy Wam w rozwoju kariery, znajdziecie u nas sieć kontaktów i możliwość uczestniczenia w ciekawych wykładach.

Szukasz odpowiedzi jak jeść zdrowo? Dietetyk Stowarzyszenia Spożywo może znaleźć rozwiązanie dla Ciebie >>

– Adepci (osoby zainteresowane tematem zdrowego stylu życia, aktywne, chcące się rozwijać) mogą wraz z nami pomagać w tworzeniu eventów, brać czynny udział w spotkaniach projektowych. Pomożemy im przy tym pogłębiać swoją wiedzę i damy narzędzia do aktywnego rozwoju zainteresowań. Dla Was również będziemy organizować szkolenia i grupy projektowe.

Osoby zaliczające się do powyższych grup prosimy o wysłanie informacji o sobie poprzez formularz i samodzielne określenie grupy Adept lub Profesjonalista.

Jeśli jesteś po prostu zainteresowany tematyką i chcesz być na bieżąco z naszymi projektami – zapisz się koniecznie na newsletter i śledź nasz fanpage. Na pewno z nami uda Ci się poszerzyć swoją wiedzę.


Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu dietetycznych dylematów?

Od niedawna oferujemy konsultacje online, podczas których doświadczeni dietetycy, z którymi współpracujemy udzielają indywidualnych porad. Wyliczą zapotrzebowanie kaloryczne optymalne dla Twojego organizmu, w sposób przystępny przekażą Ci naukową wiedzę, polecą przydatne aplikacje i wyposażą Cię w materiały, które pomogą Ci w przyszłości stać się zdrowym człowiekiem i świadomym konsumentem.
Kliknij w poniższy obrazek, aby poznać szczegóły. Zapraszamy!

Poradnia dietetyczna online