DietDoctor.pl: miejsce łączące dietetyków i pacjentów

DietDoctor.pl to pierwszy w Polsce ranking kierowany do dietetyków i pacjentów. Zawiera rzetelne opinie, najważniejsze informacje o specjalistach oraz umożliwia zarezerwowanie wizyty w prosty sposób. Obecność w rankingu to same korzyści: dietetycy zwiększają swoje zyski i oszczędzają czas, a pacjenci bez trudu mogą umówić się na wizytę, nie wychodząc z domu.

Pozwól się odnaleźć

Budowanie silnej pozycji w internecie to sprawdzony sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. Z przeprowadzonych badań wynika, że to właśnie w internecie Pacjenci najczęściej szukają informacji o dietetykach, zapoznają się z opiniami innych, a także szukają sposobu na proste zarezerwowanie wizyty. Już dziś ułatw im umówienie spotkania właśnie z Tobą.

Najważniejsze korzyści DietDoctor to:

√ Twoja rejestracja będzie otwarta całą dobę

√ Zyskasz popularność dzięki wystawionym opiniom

√ Sprawdzisz zapisy, gdziekolwiek będziesz

√ Brak pustych okienek w Kalendarzu

√ Potwierdzenie rezerwacji dla Dietetyka i Pacjenta

√ Dostęp do Programu DietetykPro[1] za darmo

Proste zarządzanie grafikiem

Zastanawiasz się, czy poradzisz sobie z prowadzeniem Kalendarza wizyt online? DietDoctor.pl jest prostszy w obsłudze niż kalendarz w wersji papierowej! Sam zarządzasz swoim grafikiem, ustalasz dni i godziny, w których przyjmujesz Pacjentów. Informujesz o cenach, a nawet zaznaczasz dni wolne, wyjazdy na konferencje bądź urlop. DietDoctor.pl to kompletny system do zarządzania wizyt oraz ułatwiający prowadzenie gabinetu. Zyskując dostęp do Programu DietetykPro, oprócz rezerwacji wizyt, w jednym miejscu masz wgląd do kartotek Pacjentów, wywiadów czy ułożonych jadłospisów.

Rezerwacja wizyt w 5 krokach

  1. Pacjent wybiera usługę.
  2. Dobiera dla siebie dogodny termin.
  3. Uzupełnia dane.
  4. Potwierdza rejestrację specjalnym kodem.
  5. Voilà! Pacjent właśnie zarezerwował wizytę.

Pamiętaj, że o każdej rezerwacji bądź jej anulowaniu jesteś na bieżąco informowany, dzięki automatycznie wysyłanym wiadomościom. Z nagłych powodów nie możesz przyjąć Pacjenta i musisz anulować wizytę? Nie martw się! Zrobimy to za Ciebie i poinformujemy go o tym.

Jedna cena, 3 korzyści

Płacąc raz, otrzymujesz Konto Promowane w Rankingu DietDoctor.pl, prosty w obsłudze Kalendarz wizyt online oraz dostęp do Programu DietetykPro i to wszystko za jedyne 200 zł [2] za roczny abonament. Cena obejmuje również darmowe aktualizacje, wsparcie działu technicznego oraz nie zawiera żadnych dodatkowych opłat. I pamiętaj: Twoi Pacjenci nie ponoszą żadnych kosztów.

Nie zwlekaj i pokaż się Pacjentom

DietDoctor.pl to przejrzysty i zawsze aktualny kalendarz, łatwo dostępny dla Ciebie i Twoich Pacjentów, a także ranking najlepszych specjalistów z rzetelnymi opiniami. Przekonaj się sam, dlaczego inni  Dietetycy tak chętnie promują się w internecie i postawili na skuteczną promocję właśnie w rankingu DietDoctor.pl.

Wejdź na http://dietdoctor.pl/

Poznaj bliżej Program DietetykPro https://program.dietetykpro.pl/

[1] DietetykPro to program do układania jadłospisów, od lat utrzymujący pozycję lidera na rynku usług dietetycznych. Dzięki rozwiązaniom, darmowym aktualizacjom i prostej obsłudze jest uznawany za najlepszy Program do układania jadłospisów i obsługi Pacjenta w gabinecie.

[2] kwota netto


Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu dietetycznych dylematów?

Od niedawna oferujemy konsultacje online, podczas których doświadczeni dietetycy, z którymi współpracujemy udzielają indywidualnych porad. Wyliczą zapotrzebowanie kaloryczne optymalne dla Twojego organizmu, w sposób przystępny przekażą Ci naukową wiedzę, polecą przydatne aplikacje i wyposażą Cię w materiały, które pomogą Ci w przyszłości stać się zdrowym człowiekiem i świadomym konsumentem.
Kliknij w poniższy obrazek, aby poznać szczegóły. Zapraszamy!

Poradnia dietetyczna online