Podstawy optymalnego odżywiania dla sportowców

Kraków, Hevre, Meiselsa 18

Cześć!

?Zapraszam wszystkich pasjonatów sportów siłowych i sylwetkowych na pierwsze wydarzenie realizowane w ramach projektu „Wiedza to Siła” – serii sześciu otwartych, interdyscyplinarnych szkoleń i warsztatów, dzięki którym każdy będzie mógł zdobyć informacje pozwalające na świadomy i bezpieczny trening.

?Gościem specjalnym, który poprowadzi pierwsze szkolenie będzie mgr Żaneta Michalak – dietetyk i coach dietetyczny, magistrantka Uniwersytetu Przyrodniczego i kursantka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, członek stowarzyszenia „Spożywo”. Żaneta specjalizuje się w dietetyce sportowej i żywieniu osób aktywnych – zaprosiłem ją, żeby opowiedziała nam jakiego paliwa potrzebujemy, by efekty naszego treningu były najbardziej optymalne.

?Uczestnictwo w wydarzeniu jest darmowe, limit uczestników wynosi 50 osób, obowiązują zapisy przez wiadomość prywatną. Osoby, które się zapiszą, a następnie nie przyjdą, tracą możliwość uczestnictwa w pozostałych warsztatach.

?Dzieki uprzejmosci HEVRE otrzymalismy wyposazona sale na to wydarzenie. Mile widziane będzie w ramach wdziecznosci zamówienie czegoś w lokalu 🙂

Do zobaczenia!

Projekt „Wiedza to Siła” sfinansowano ze środków Fundacji „ORLEN – DAR SERCA”.

https://www.facebook.com/events/255781341771908/

Zostaw adres e-mail, aby dowiedzieć się o następnych spotkaniach.