Konto Pacjenta – Sposób na nowoczeczesną komunikację w programie DietetykPro

DietetykPro jest najczęściej wybieranym programem do układania jadłospisów przez dietetyków w Polsce. Innowacyjne rozwiązania, darmowe aktualizacje oraz prosta obsługa sprawiają, że jest uznawany za najlepszy program do układania jadłospisów i obsługi pacjenta w gabinecie. DietetykPro stawia na komfort i wygodę użytkowników. Dzięki opcji Konta online Pacjenta, użytkownik może zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu. Konto online jest całkowicie darmowe

i w pełni działa na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. W ten sposób dietetyk może kontaktować się z pacjentem oraz udostępniać mu jadłospisy wraz z listą zakupów.

Jak to działa?

Z Konta online Pacjenta można korzystać zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki temu, w każdym miejscu z dostępem do internetu pacjent ma zawsze wgląd do jadłospisu, listy zakupów oraz wiadomości od dietetyka.

Podopieczny po zalogowaniu do swojego konta widzi także najważniejsze informacje o swoim dietetyku. Konto online Pacjenta otrzymuje się w cenie programu DietetykPro.

Jak założyć Konto Pacjenta?

Procedura zakładania Konta online Pacjenta jest bardzo prosta. Wystarczy w dowolnym momencie podać adres mailowy pacjenta, na który otrzyma on link do indywidualnego Konta Pacjenta wraz

z hasłem do logowania. Program DietetykPro w żaden sposób nie ogranicza użytkowników. Pozwala na założenie konta każdemu pacjentowi i udostępnianie nieograniczonej ilości jadłospisów.

Jadłospisy

Jednym kliknięciem z poziomu Programu, dietetyk może udostępnić ułożony jadłospis. Pacjent natomiast po zalogowaniu może otworzyć go w widoku pojedynczych dni lub widoku tygodniowym, a także w razie potrzeby pobrać w formacie PDF. Dodatkowo, o każdym udostępnionym jadłospisie pacjent informowany jest mailowo. Ta funkcjonalność pozwala zaoszczędzić tony papieru i las amazoński.

Lista zakupów

Lista zakupów w Koncie online Pacjenta podobnie jak jadłospisy, udostępniana jest na pojedyncze dni lub na cały okres trwania diety, wraz z gramaturą i miarą domową. Ta funkcjonalność bardzo ułatwia pacjentom robienie zakupów spożywczych, ponieważ nie potrzebują spisywania produktów na kartce bądź zapamiętywania ich ilości. Listę zakupów można również pobrać na dysk w formacie PDF.

Wiadomości

Z poziomu konta w Programie dietetyk w dowolnym momencie może wysyłać do pacjenta wiadomości. Ta wewnętrzna komunikacja pomaga wspierać oraz motywować podopiecznych.

Dzięki przejrzystości i intuicyjności konto online pozwala pacjentom na bezproblemowe korzystanie ze wszystkich opcji. Dla osób, które są na bakier z technologią mamy dobrą wiadomość- Konto online Pacjenta jest bardzo proste w obsłudze.

Najważniejsze zalety Konta online:

dostęp do udostępnionych jadłospisów w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu

– otwieranie jadłospisów w widoku dziennym lub tygodniowym

– lista zakupów (dzienna lub tygodniowa)

– bezpośrednia komunikacja pacjenta z dietetykiem

– powiadomienia mailowe o nowych wiadomościach i udostępnionych jadłospisach

– oszczędność czasu podopiecznych podczas zakupów

– ekologiczne rozwiązanie: brak konieczności drukowania i składowania jadłospisów

– wygoda i komfort dietetyka- wszystko w jednym miejscu

DietetykPro jest najpopularniejszy w Polsce

Program DietetykPro daje wiele możliwości. Dzięki obecności wirtualnego „asystenta dietetyka” umożliwia proste i intuicyjne przeprowadzenie wywiadu żywieniowego, a automatyczne wyliczenia z pokryciem norm na składniki odżywcze, pozwalają na szybkie bilansowanie jadłospisów.

W Programie dietetycy mają dostęp do ogromnej bazy produktów oraz potraw – ponad 10000 pozycji oraz kalkulatorów i wskaźników dietetycznych, m.in. BMI, WHR, CPM, PPM, PRAL, ŁG, WHR. Kolejną ważną funkcją jest możliwość bilansowania 58 wartości odżywczych,

w tym mikro- i makroskładników pokarmowych.

DietetykPro zapewnia kompleksową obsługę pacjenta: od wywiadu żywieniowego, poprzez układnie jadłospisu, do konta online. Wszystko w jednym miejscu i to za jedyne 200 zł za roczny abonament.1

 

Już niebawem wielka premiera nowej, jeszcze lepszej wersji Programu DietetykPro, a w niej między innymi nowe opcje w Koncie online Pacjenta!

 

Już dziś zostań DietetykiemPro

https://program.dietetykpro.pl/

 

Nie pozwól, aby ominęły Cię atrakcyjne oferty i najświeższe informacje, bądź z nami na bieżąco!

Z tym kodem PROMO10 otrzymasz 10 % zniżki

https://www.facebook.com/dietetykpro/  https://www.instagram.com/dietetykpro/

 

1kwota netto