Możesz pomóc krakowskim seniorom! Zagłosuj na Spożywo

Co roku sieć hipermarketów TESCO wraz z fundacją Tesco uruchamia program „Decydujesz, pomagamy”. Zakłada wspieranie inicjatyw na rzecz lokalnych społeczności. W ramach programu przyznane zostanie 375 grantów na łączną sumę 1 125 000 zł. Zwycięzców wybierają klienci sieci.

Do 17 lutego br. do każdych zakupów w marketach Tesco otrzymasz żeton, który należy wrzucić do urny przy jednym z 3 projektów. W ten sposób oddajesz głos na inicjatywę, która jest najbliższa Twojemu sercu.

Spożywo aplikuje o grant w Krakowie. Planujemy organizację serii spotkań z dietetykiem, przeznaczonych głównie dla seniorów. Nasi wykwalifikowani dietetycy i żywieniowcy będą edukować krakowian w zakresie zdrowego odżywiania.

Będziemy rozmawiać o tym, jak jeść zdrowo na co dzień, jak przeciwdziałać chorobom przez odpowiednią dietę, jakie terapie stosować w najczęstszych chorobach przewlekłych. Spotkania będą bezpłatne i ogólnodostępne.

Na nasz projekt możesz zagłosować w następujących sklepach sieci Tesco:

– Kraków, os. Teatralne 10

– Kraków, Dobrego Pasterza 67

– Kraków, Wybickiego 10

– Zabierzów, Leśna 2a

 

Liczymy na Ciebie!


Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu dietetycznych dylematów?

Od niedawna oferujemy konsultacje online, podczas których doświadczeni dietetycy, z którymi współpracujemy udzielają indywidualnych porad. Wyliczą zapotrzebowanie kaloryczne optymalne dla Twojego organizmu, w sposób przystępny przekażą Ci naukową wiedzę, polecą przydatne aplikacje i wyposażą Cię w materiały, które pomogą Ci w przyszłości stać się zdrowym człowiekiem i świadomym konsumentem.
Kliknij w poniższy obrazek, aby poznać szczegóły. Zapraszamy!

Poradnia dietetyczna online