Współpraca

Stowarzyszenie Spożywo zrzesza ludzi pragnących odżywiać się zdrowo i mądrze. Chcemy, by każdy miał dostęp do wiedzy na temat wartościowych produktów.

Współpracujemy z ekspertami i tworzymy projekty edukacyjne z zakresu publikacji online, e-booków, webinarów i spotkań. Rozwijamy naszą działalność, aby łączyć studentów z ekspertami i wspólnie tworzyć nowoczesne materiały edukacyjne dla naszych czytelników.

Cechą wspólną ma być zamiłowanie do zdrowego stylu życia. Chęć edukacji i wymiany informacji. Wszystko aby współtworzyć projekty wysokiej jakości.

Cooperation image

Członkostwo i wolontariat

Cenisz wartościową żywność? Chcesz kupować świadomie? To zupełnie tak jak my. Musimy się poznać!

Cooperation image

Eksperci

Jesteś dietetykiem, żywieniowcem, naukowcem, trenerem? Poszukujemy specjalistów takich jak Ty. Wspólnie twórzmy wartościowe projekty promujące zdrowie. Dołącz do nas!

Cooperation image

Pasjonaci

Szukasz informacji o zdrowych produktach? Chcesz wiedzieć więcej o właściwym żywieniu i rozwiązywaniu problemów z odżywianiem? Odezwij się i bądź na bieżąco!

Kontakt

Bardzo nas cieszy, że dla Ciebie też ważne są zdrowe odżywianie i naturalne produkty. Masz jakieś pytania? Chcesz podzielić się z nami swoim zdaniem? Interesuje Cię współpraca? Skontaktuj się z nami!

Ul. Zaleskiego 1
31-525 Kraków

kontakt@spozywo.pl
tel. +48 798 646 806

Formularz kontaktowy

    Partnerzy