Co trzeci Dietetyk w Polsce wybiera Program DietetykPro

DietetykPro to pierwszy dostępny online w Polsce program do układania jadłospisów. Od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku usług dietetycznych. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, darmowym aktualizacjom i prostej obsłudze jest uznawany za najlepszy program do układania jadłospisów i obsługi pacjenta w gabinecie.

Jeden program, wiele możliwości

DietetykPro to nowoczesna i kompleksowa platforma przeznaczona dla dietetyków, trenerów oraz studentów, uwzględniająca ich potrzeby i pozwalająca na szybkie bilansowanie jadłospisów.

Użytkownik w jednym miejscu ma dostęp do najważniejszych informacji: kartotek pacjentów zawierających historie wizyt oraz wyników badań, ułożonych jadłospisów, załączonych plików, statystyk, korespondencji z pacjentami, szablonów z dietami, własnej bazy produktów oraz przepisów.

Najważniejsze zalety Programu to:

√ automatyczne wyliczenia z pokryciem norm na składniki odżywcze

√ kalkulatory i wskaźniki dietetyczne: BMI, WHR, CPM, PPM, PRAL, ŁG, WHR i wiele innych

√ + 6000 produktów

√ +3500 przepisów

√ +15 szablonów z gotowymi dietami

√ bilans 58 wartości odżywczych, w tym mikro- i makroskładników pokarmowych

Prosty wywiad z pacjentem w kilku krokach

Program DietetykPro umożliwia przeprowadzenie rzetelnego wywiadu z pacjentem, pozwala na dodanie własnych pytań i generuje atrakcyjne graficznie wydruki dla pacjenta.

W trakcie wywiadu żywieniowego program:

√wylicza potrzeby energetyczne i ocenia obecną masę ciała

√oblicza najważniejsze wskaźniki dietetyczne, w tym PPM, WHR, należną masę ciała

√ zawiera choroby oraz alergie i nietolerancje pokarmowe pacjenta

√ bierze pod uwagę analizę składu ciała pacjenta

Czy wiesz, że:

z przeprowadzonych badań wynika, że dzięki pracy w programie DietetykPro można zaoszczędzić aż 180 minut dziennie[1]?

Konto Pacjenta

Platforma DietetykPro to także konto online pacjenta, dzięki któremu każdy pacjent ma zawsze pod ręką dostęp do zaplanowanej diety, listy zakupów oraz przepisów w widoku dziennym bądź tygodniowym. Konto online umożliwia dietetykowi wspieranie oraz motywowanie swoich pacjentów dzięki wewnętrznej komunikacji. Aplikacja dla pacjenta, podobnie jak platforma dla dietetyka, w pełni działa na każdym urządzeniu z dostępem do internetu, dlatego tak bardzo sprawdza się podczas zakupów.

Ta sama cena od 6 lat? Tak, to możliwe!

Brzmi zaskakująco, ale jest to fakt: abonament za 12-miesięczny dostęp do programu w pełnej wersji kosztuje jednorazowo tylko 200 zł [2]. Abonament za 6 miesięcy pracy w programie to koszt 129 zł[3]. Podana kwota obejmuje darmowe aktualizacje, a także wsparcie konsultantów DietetykPro.

Dlaczego warto dołączyć do grona DietetykówPro?

Najnowsze technologie zastosowane w DietetykPro powodują, że praca w programie jest intuicyjna, szybka i efektywna, a długoletnia obecność na rynku sprawiła, że DietetykPro został okrzyknięty najlepszym programem i wyróżniony godłem Produktu Roku 2017.

Przekonaj się sam, dlaczego tysiące Dietetyków w Polsce wybrało DietetykPro  

https://program.dietetykpro.pl/

Dołącz do społeczności DietetykówPro https://www.facebook.com/dietetykpro/  

https://www.instagram.com/dietetykpro/?hl=pl

 

[1] przy założeniu 8-godzinnego dnia pracy w porównaniu do układania jadłospisu bez użycia programu

[2] kwota netto

[3] kwota netto

 


Potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu dietetycznych dylematów?

Od niedawna oferujemy konsultacje online, podczas których doświadczeni dietetycy, z którymi współpracujemy udzielają indywidualnych porad. Wyliczą zapotrzebowanie kaloryczne optymalne dla Twojego organizmu, w sposób przystępny przekażą Ci naukową wiedzę, polecą przydatne aplikacje i wyposażą Cię w materiały, które pomogą Ci w przyszłości stać się zdrowym człowiekiem i świadomym konsumentem.
Kliknij w poniższy obrazek, aby poznać szczegóły. Zapraszamy!

Poradnia dietetyczna online